Padişahbet 348

Padişahbet 348

Padişahbet

Content

Padişahbet güvenilir mi

Mail adresine mesaj iletilmiyor. Bu sorunun hemen çözülmesi gerekiyor, çok mağdur olduk. Padişahbet adlı siteye yatırım yaptım, kazandım ancak paramı çekemiyorum.

Padişahbet güvenilir mi

Daha ne kadar bekleyeceğiz? Ben de yatırım yaptım; hem hesabımdan para gitti hem de siteye düşmedi. Padişahbet’te 3787 canliradyoyayinidinler.com Padişahbet lira bakiyemden 2000 lirası için çekim talebinde bulundum. 1787 lira bakiyem kaldı ve çekimi beklerken site kapandı.

Padişahbet Yatırım Hesabıma Geçmedi

‘ diye kontrol ediyordum, bakiye görünüyordu. Çekim de görünüyordu ama şimdi bir girdim ki çekim iptal edilmiş ve bakiye 19 TL’ye düşmüş. Dün akşam yatırım yaptım ancak hâlâ sonuç alamadım. Canlı desteğe bağlanamıyorum. Daha önce böyle bir problem yaşamamıştım. Canlı desteğe bağlandığımda ise ‘Şu an sitemizde bakım çalışması mevcuttur.’ deniliyor.

  • Canlı destek hattına bağlanamıyorum ve mail yoluyla iletişime geçemiyorum.
  • İki gün önce yatırım yaptım ve hâlâ hesabıma geçmedi.
  • Gerekli işlemin yapılmasını bekliyorum.
  • 20k yatırım Bakiyem hesaba geçmedi.
  • Yatırım yaptım, ancak hesabıma para geçmedi ve oyun oynayamıyorum.

20k yatırım Bakiyem hesaba geçmedi. 2 gün önceye kadar her gün sürekli aranıyordum vip üye olduğum için. Ama şimdi o arayan numar…

Padişahbet Siteye Giriş İçin İki Faktörlü Doğrulama Kodu İstiyor

Dün yatırım yaptım ancak bir türlü hesabıma geçmedi. Kimseyle görüşemiyorum Padişahbet şikayet ve canlı destek cevap vermiyor. Bu konuda lütfen yardımcı olabilir misiniz?

  • İki gün önce yatırım yaptım ve hâlâ hesabıma geçmedi.
  • Yatırım yaptım, ancak hesabıma para geçmedi ve oyun oynayamıyorum.
  • Canlı destek hattına bağlanamıyorum ve mail yoluyla iletişime geçemiyorum.
  • 20k yatırım Bakiyem hesaba geçmedi.

Dün çekimimi iptal ettim ve bugün sabah giriş yaptığımda bakiyem sıfır gözüktü. Yanlarına kalsın, bu sitelerde oynayanlara da yazık lisanslarına da bu şekilde yazdım, olan oldu. Şikayetim alt yapınızın güncellenmesi yönünde, paramın iadesini canliradyoyayinidinler.com Padişahbet güncel giriş ya da hesabıma eklenmesini talep ediyorum. Beklentilerimizi karşılayamıyorsunuz ve bu durumdan dolayı rahatsızlık duyuyorum. İletişimde daha etkili olmanızı ve müşteri deneyimini iyileştirmenizi bekliyorum. Aksi takdirde, bu durumun düz…

Padişahbet Müşteri Destek Sorunları Ve İade Talebi

Oldukça fazla bekletildim, teşekkür ederim. Sürekli yatırım yapıyorum ve mağdur oluyorum. Neden bu altyapı çalışması canliradyoyayinidinler.com Padişahbet bitmiyor? Yatırım yaptım, ancak hesabıma para geçmedi ve oyun oynayamıyorum. Canlı destek hattına bağlanamıyorum.

Padişahbet güvenilir mi

Canlı destek hattına bağlanamıyorum ve mail yoluyla iletişime geçemiyorum. Sürekli otomatik cevap alıyorum. Bu sitedeki diğer şikayetçi olanlara da aynı cevabın verildiğini gördüm. Bu siteden bir daha oyun oynamayın, mağdur ol… Yaklaşık 7 yıldır site kullanıcısıyım. İki gündür siteye giremiyorum.

Padişahbet Uzun Yıllardır Kullandım Site Hayal Kırıklığı

Gerekli işlemin yapılmasını bekliyorum. En kısa sürede ‘sürekli çalışma var’ canliradyoyayinidinler.com Padişahbet güncel giriş diye bildirim geliyor. İki gün önce yatırım yaptım ve hâlâ hesabıma geçmedi.

Padişahbet güvenilir mi

Böyle olacağını bilseydim üyelik açmazdım. Rica ederim, işlemimi bir an önce onaylayın. Bu site artık bir işe yaramıyor. Ancak başladı üç gün oldu; ne para siteye düşüyor ne de bonus işlemlerini yapabiliyoruz. Ne zaman düzelecek bu site?

Çözüldü: Padisahbet Siteye Giriş Yapamıyorum

Content

Padişahbet giriş